اسپانيا اسپانيا

آزانس مسافرتي آسمان آبي

جشنواره آرد و تخم مرغ در اسپانيا

هر سال در نقاط مختلف دنيا، جشن ها و فستيوال هاي گوناگوني برگزار مي شود كه بيشتر آنها به جذب توريست و آشنايي آنها با فرهنگ و رسومات كشور ميزبان كمك زيادي مي كند. يكي از كشورهاي محبوب و توريستي در قاره اروپا، اسپانيا است كه با ديدني هاي تاريخي و مكان هاي تفريحي كه دارد در سال مقصد خيلي از گردشگران و مسافران تور اروپا مي باشد. مردمان اسپانيا نيز مانند ساير جاهاي جهان داراي عقايد و باورهاي مختلفي هستند كه بعضي از آنها با اجراي مراسم همراه است. يكي از فستيوال هاي معروف و پرطرفدار كه هر ساله در اين كشور برگزار مي شود، جشنواره آرد و تخم مرغ است. در ادامه براي آشنايي بيشتر همراه آژانس مسافرتي آرزوي آسمان آبي باشيد.

جشنواره آرد و تخم مرغ ريشه 200 ساله در اسپانيا كه هر ساله در قسمت شرق اين كشور برگزار مي شود و از آيين قديمي مردم است كه به اسم قديسي هاي بي گناه نيز مشهور است. گردشگران و مسافران زيادي براي تماشاي اين جشنواره مي آيند و به گونه اي است كه دو گروه از مجردين و متاهلين در اين جشن شركت مي كنند و با هم درگير مي شوند كه با آرد و تخم مرغ به هم حمله مي كنند. و در طول اين درگيري خيابان هاي شهر با آرد سفيد پوش مي شود و منظره زيبايي را ايجاد مي كند .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/12/11 ساعت: ۱۲ توسط:asemaneabi :

فستيوال برج هاي انساني در اسپانيا

فستيوال هاي مختلفي و زيادي سالانه در كشور اسپانيا برگزار مي شود كه بعضي از آنها خيلي از گردشگران و مسافران تور اروپا را جذب خود مي كند. اما در اين ميان يكي از قديمي ترين و جذاب ترين آنها فستيوال برجهاي انساني مي باشد. براي آشنايي بيشتر با اين مراسم جالب در كنار آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد.

فستيوال برج هاي انساني هر سال در منطقه كاتالونياي در كشور اسپانيا برگزار مي شود. در اين جشنواره افراد شركت كننده با روش هاي برنامه ريزي شده سعي مي كنند تا پيچيده ترين و بزرگترين برج انساني را ايجاد كنند. فستيوال برج هاي انساني از مراسم هاي سنتي كشور اسپانيا محسوب مي شود و اشخاصي كه ار نظر جسمي قوي و آماده هستند بكه محل برگزاري اين جشنواره كه در يكي از استائيوم هاي شهر است، مي روند و به شكل عجيبي به هم متصل مي شوند به شكلي كه ارتفاع مي كند. بد نيست بدايند كه اين فستيوال نوجه خيلي ها در دنيا را بخود جلب كرده است و افراد زيادي را در سال براي تماشا به اسپانيا كشانده است. تيم هاي كه در فستيوال برج هاي انساني شركت مي كنند از شهرهاي مختلف اسپانيا ،گرد هم جمع شده اند و به دسته هاي 10 الي 50 نفره تقسيم مي شوند. پس از شروع مسابقه آن تيمي كه ارتفاع بالاتري را ايجاد كند، برنده جوايز نفيس خواهد شد. بعد از پايان اجراي مسابقه و هنگام پائين آمدن افراد از برج انساني معمولا دست و پاي زيادي شكسته مي‌شود.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/8 ساعت: ۱۱ توسط:asemaneabi :