آزانس مسافرتي آسمان آبي آزانس مسافرتي آسمان آبي .

آزانس مسافرتي آسمان آبي

محبوب ترين مراكز خريد كوالالامپور

كوالالامپور، پايتخت مالزي و يكي از مقاصد گردشگري محبوب نزد ايرانيان است كه يكي از دلايل محبوبيت آن را مي توان مراكز خريد شيك دانست كه انواع برندهاي بين المللي معتبر از سراسر جهان در آنها شعبه دارند. با خريد تور كوالالامپور و سفر به اين شهر زيبا مي توانيد با هر بودجه اي كه داريد با چمداني پر به خانه بازگرديد. در ادامه آرزوي آسمان آبي شما را با برخي از اين مراكز خريد آشنا مي كند، پس با ما همراه باشيد.

مركز خريد سوريا كي ال سي سي | Suria KLCC

يكي از بهترين مراكز خريد شهر كوالالامپور، در ميان برج هاي دوقلوي پتروناس قرار گرفته است. مركز خريد سوريا كي ال سي سي داراي شعباتي از معتبرترين برندهاي جهاني است. همچنين براي سرگرمي و تفريح گردشگراني كه به اين مركز خريد مي آيند، شهربازي و رستوران هايي با سرو غذاهاي متنوع در نظر گرفته شده است. يكي ديگر از دلايل محبوبيت مركز خريد سوريا، آبنماي موزيكالش مي باشد كه پس از تاريك شدن هوا نمايش موزيكال زيبايي را به اجرا مي گذارد.

مركز خريد ميد ولي | Mid Valley Megamall

يكي ديگر از مراكز خريد كوالالامپور كه از بزرگترين مراكز خريد جنوب شرق آسيا به شمار مي رود، مركز خريد بزرگ ميد ولي است كه با بيش از 400 فروشگاه در سال 1999 افتتاح شد. در اين مركز خريد انواع فروشگاه ممد و لباس و همچنين رستوران و سالن هاي سينما قرار دارد. علاوه بر تمام اين ها در مركز خريد بزرگ ميد ولي مي توانيد كنفرانس و قرارهاي كاري خود را برگزار كنيد و يا از نمايشگاه هايي كه در آن برگزار مي شود ديدن كنيد. مسافران تور كوالالامپور كه در سفر خود به مالزي از اين مركز خريد بازديد كرده اند، اعتقاد دارند كه در آن تمام نيازهايشان برطرف خواهد شد. چنانچه مسافر تور كوالالامپور هستيد، پيشنهاد مي كنيم از اين مركز خريد بازديد نماييد.

 مركز خريد پاويليون | PAVILION

در شهر كوالالامپور و در قلب منطقه بوكيت بينتانگ، مركز خريد پاويليون قرار دارد كه از مراكز خريد لوكس شهر به حساب مي آيد و از دلايل آن مي توان به وجود برندهايي از جمله ژيوانشي، كارتيه و سن لورن و بسياري ديگر اشاره كرد. از دلايل محبوبيت مركز خريد پاويليون مي توان به برگزاري هفته مد كوالالامپور در اين مركز خبر داد.


برچسب: مالزي، كوالالامپور، تور كوالالامپور، جاذبه هاي گردشگري كوالالامپور، مراكز خريد كوالالامپور،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۳۷:۳۵ توسط:r.s موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :