آزانس مسافرتي آسمان آبي آزانس مسافرتي آسمان آبي .

آزانس مسافرتي آسمان آبي

بهترين سوغات پاتايا چيست

پاتايا شهري با جاذبه هاي توريستي فراوان و طبيعت زيبا است كه مي توان انواع پاساژها و فروشگاه و بازارها را در آن مشاهده كرد و به راحتي هر كسي با هر سليقه اي كه دارد مي تواند كالاي مورد نياز خود را تهيه و خريداري كند. در پاتايا جنس هايي با قيمت هاي ارزان وجود دارد كه مسافران تور تايلند  بايد حواسشان باشد و كيفيت محصول را بررسي كنند. براي راهنمايي بيشتر همراه با آسمان آبي باشيد.

سوغات-پاتايا

زماني كه در پاتايا مي خواهيد چيزي بخريد يا به دنبال سوغاتي براي كسي هستيد، مي توانيد به فروشگاه هاي موجود در خيابان هاي بيچ رود «Beach Road» و سكند رود «Second Road» كه در راستاي يكديگر هستند برويد و از مغازه ها، ظرف هاي سفالي، مجسمه هاي بودا، انواع پوشاك، ظروف هاي حكاكي شده و ... را جهت يادگاري يا سوغات براي كسي بخريد. از فروشگاه‌هايي كه پيشنهاد مي شود براي خريد برويد، مركز خريد مايك است كه در محل اتصال اين دو خيابان اصلي قرار دارد و شما مي‌توانيد براي خريد لباس‌هاي محلي و كيف و كفش، كتاب هاي دو زبانه، دوربين، گوشي و ... به مركز خريد رويال گاردن پلازا برويد.

در پاتايا اجناس مختلف زيادي وجود دارد كه مي توانيد براي سوغاتي خريداري كنيد، كه معروف ترين آنها ظرفهاي چوبي، سفالي، لاكي و نقره است كه روي آنها با حكاكي تزيين شده، كيف پارچه اي، عروسك‌هاي دست ساز و انواع صنايع دستي، پارچه هاي از جنس نخي و ابريشم و كتان، سنگهاي زينتي گران قيمت و تنديس هاي خدايان بوداييان مي باشد.

اگر به دنبال سوغاتي هايي از محله هاي كوچك كشور تايلند هستيد مي توان سري به مركز خريد او‌تي‌او‌پي «OTOP» بزنيد كه علاوه بر پوشاك و صنايع دستي و ... وسيله هاي متفاوت مانند مجسمه‌هاي چوبي بودا و ديگر خداييان شرقي به نام شيوا (Shiva) و مانند موتورسيكلت‌ها و خانه‌هايي ار جنس چوب كه با دست ساخته شده اند را تهيه كنيد.


برچسب: تايلند، پاتايا، تور پاتايا، جاذبه هاي گردشگري پاتايا، سوغات پاتايا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۴۰:۴۳ توسط:r.s موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :